WBG ja Rae Golf on nüüd üks pere!

Esmakordselt on võimalik mõistliku hinnaga mängida töisel hooajal Tallinnas ja puhkuste ajal suvepealinnas Pärnus. Ühistest pakettidest ja pakkumistest võidavad mõlema golfiklubi mängijad, aga ka Eesti golf tervikuna.

Rae Golf ja Valgeranna golfiväljak panid juba 2021 aasta lõpus leivad ühte kappi, mis tähendab suurepärast uudist kogu Eesti golfikogukonnale – esmakordselt tekib võimalus ühe mänguõigusega harrastada golfi nii Tallinnas kui ka Pärnus. Meil on ühinemise superpakkumine: kahe väljaku viie korra Green Fee voucher maksab nüüd vaid 255 eurot ja kümne korra 455 eurot. Kahe väljaku ühise mänguõiguse hind on veel märtsikuu lõpuni 1099 eurot.

Liitmine tähendab ainult häid uudiseid ja lisanduvaid võimalusi golfi kogukonnale ning meie kallitele töötajatele. Eesmärk ei ole teha olemasolevates toimivates lahendustes muudatusi, vaid kasvada ja arendada. Samuti jääb WBG tegevjuht ja osanik Vahur Tamm edasi WBG-d juhtima. Üheskoos säilitame Pärnu keskuse identiteeti ja kliendisuhtluse põhimõtteid, millest ka Rae Golf esimestel tegutsemisaastatel palju eeskuju võttis. Kahe klubi ühisest toimetamisest tekib kindlasti sünergiat. Valgeranna golfiväljak on seni olnud peamiselt Soome golfituristide teiseks koduväljakuks ja nüüd saame uhkusega öelda, et ühise mänguõigusega saab sellest teine koduväljak ka Tallinna inimestele ja vastupidi. 

Lähtume üheskoos ka edaspidi sellest, et golf peab olema kättesaadav kõigile! Nii on ka meie hinnatase vastav ehk golfi mängimine meie klubides on samas hinnaklassis näiteks klassikaliste spordiklubi pakettidega.

Tere tulemast, WBG ja Rae Golf ootavad Sind! 

Viimased uudised